Zahradní a krajinná tvorba
-- Poradenství


Potřebujete poradit s navržením nebo rekonstrukcí Vaší zahrady? Chcete znát předem náklady na údržbu zeleně? Nevíte jak nejlépe zvládnout plevel a škůdce Vašich rostlin? Potřebujete poradit, jak získat dotace na výsadbu a údržbu veřejné zeleně? Chcete uspořádat přednášku se zaměřením na ekologickou výchovu a kladný vztah k přírodě pro vaši školu, klub nebo zájmovou skupinu?

To vše a mnohem víc, jsme schopni zajistit, čerpajíce z dlouhodobých zkušeností v oboru ekologie, ochrany životního prostředí a zahradní a krajinné tvorby i ze širokého okruhu kontaktů a partnerských firem.

FOTO: Příroda sama je nejlepší učebnou a zdrojem poznání vztahů mezi jednotlivými organismy

 Tisk článku
Zpátky na hlavní stránku


Poslední projekce


Novinky a tipyStránka: 1 2

Obohaťte svou zahradu podzimními barvami

 V době, kdy většina rostlin již odkvetla a připravuje se k "zimnímu spánku" může někdy naše zahrada vypadat trochu smutně a jednotvárně. Existuje jednoduchý způsob, jak to napravit. Přidejte na své záhony ty rostliny, které jsou významné svým podzimním zbarvením listů, plodů a borky, případně kvetou právě v závěru vegetační sezóny.

přečti si více

Stromy do malých zahrad

Jednou z nejčastějších otázek, se kterou se setkávám u majitelů menších rodinných zahrad je tato: "Můžeme si zde zasadit strom?". Odpověď zní: "Určitě ano, jen je potřeba pečlivě vybrat druh a kultivar."

přečti si více